E-kartoteka w MZB

MZB-01.jpg
Miejski Zarząd Budynków wprowadza e-kartotekę, czyli system komunikowania elektronicznego, pozwalający na korzystanie z usług MZB przez internet.

Do serwisu zalogować się będzie można na stronie internetowej wałbrzyskiego MZB lub bezpośrednio, na stronie www.mzb.pl. Aby to zrobić potrzebne będzie hasło i login, dostępne Biurze Obsługi Klienta obsługującym konkretną dzielnicę.

- Po tym zalogowaniu otrzymujemy bardzo wiele informacji na temat wspólnoty mieszkaniowej, m.in. głosowanie nad uchwałami we wspólnocie mieszkaniowej. Otrzymywanie informacji o wynikach głosowania. Przeglądanie zestawienia należności i wpłat swojej osobistej, indywidualnej kartoteki, przeglądanie sprawozdań finansowych wspólnoty mieszkaniowej - mówi kierownik działu księgowości wspólnot mieszkaniowych, Marzena Konieczna.

Po zalogowaniu do systemu użytkownik będzie mógł prześledzić swoje rozliczenia z ostatnich dwóch lat, jednocześnie klikając na konkretny miesiąc dostępne będą informacje, z czego składały się naliczenia i kiedy były realizowane wpłaty. E-kartoteka umożliwia także przekazywanie informacji o zmianie liczby osób w mieszkaniu, zmianie deklarowanego zużycia wody oraz informacji o aktualnym stanie liczników. Opiekunowie wspólnot, za pomocą systemu, będą mogli przekazywać wiadomości, bezpośrednio do użytkowników. Kartoteka będzie również służyć do zawiadamiania o zebraniach poprzez umieszczenie odpowiednich informacji w samym serwisie, a także równoległe wysłanie maili do konkretnych właścicieli.

- Jednocześnie uspokajam mieszkańców, którzy nie będą korzystać z aplikacji internetowej, że system w sposób tradycyjny, czyli przez biuro obsługi klienta jest jak najbardziej dostępny - mówi Marzena Konieczna.

Korzystanie z e-kartoteki możliwe będzie od 17 lutego 2014 roku.

mt

Foto: walbrzych24.com

Komentarze   

 
#1 Gość 2016-06-07 11:49
Zewnętrzni zarządcy też mają e-kartotekę, a o tym nie piszecie!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

article