65 kilometr: badania ruszą za 2-3 tygodnie

Badania na 65 kilometrze trasy kolejowej Wrocław - Wałbrzych rozpoczna sie za 2-3 tygodnie - informuje na swoim profilum facebookowym poszukiwacz złotego pociągu, Piotr Koper.


 

Na facebookowym profilu Piotra Kopra czytamy: 

"Witam znajomych. Długo się nie oddzywałem ale teraz myślę ,że nadrobie zaległości. Bardzo dużo pracy i kłopotów mam już za sobą wychodzę na prostą i do dnia rozpoczęcia badan dzielą mnie już tyklo ''chwile'' ,czyli 2 do 3 tygodni .

Tak jak obiecałem, teren 65km zostanie zbadany gruntownie do 20-30 mb w głąb i tak bedzie, jakie będą wyniki????  Postawiłem wszystko na tę karte (zaznaczam nie jestem graczem). Nigdy nie śniłem o pociagu, tymbardziej ze złota. Mam zaufanie do wyników  które przedstawią naukowcy. Pozdrawiam wszystkich dobrze życzacych tej sprawie ,nie odpuszczam i będe informował o postępach w pracach.  Pozdrawiam.
"


Podczas pierwszego etapu prac, zdaniem Piotra Kopra wykonano zaledwie 55% planu, który zakładano (przez 10 dni, przewieziono 3500m3 ziemi i zaangażowano  64 osoby).
Wszystko wskazuje na to, ze prace, tak jak już pisaliśmy, mogą ruszyć jeszcze w maju lub na początku czerwca. 

- Wszystko jest już praktycznie na ukończeniu więc wydaje mi się, że jeszcze w maju powinniśmy ruszyć z badaniami. Taką mam nadzieję, ale nie wszystko zależy ode mnie – mówił kilka dni temu odkrywca, Piotr Koper 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

opr. adm
foto: walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno