Dni Wałbrzycha (szczegółowy program)

Znamy program dni Wałbrzycha , gwiazdami wieczoru będą Perfect i Dawid Kwiatkowski, oprócz nich wystąpią min. Oceana (wykonawczyni oficjalnej piosenki Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej) i wałbrzyski zespół SILENTlive.  Na mieszkańców czeka moc atrakcji, nie tylko muzycznych. 

- W tym roku powracamy na stadion przy ulicy Ratuszowej, w sąsiedztwie Aqua Zdroju. W piątek z okazji miejskiego święta, zagra z nami letnia scena Radia Wawa. Na scenie pojawi się grupa Perfect, supportem będzie wałbrzyska grupa SILENTlive. - mówi dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, Jarosław Buzarewicz.
 
 
Wałbrzyszanie podczas Dni Wałbrzycha będą mogli skorzystać z lunaparku.
 
- Będzie można zasłuchać się w twórczości Jana Brzechwy, wystąpi Zespół Pieśni i Tańca Wałbrzych. Nie może zabraknąć ekstra Lunaparku, będą zarówno urządzenia dla dzieci jak i dla śmiałków, urządzenia extreme.  - mówi dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, Jarosław Buzarewicz.
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
pm
foto: archiwum

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno