41-latka podejrzana o handel narkotykami (VIDEO)
W ręce wałbrzyskiej policji wpadła 41-latka zatrzymana za posiadanie i handel narkotykami. W jej mieszkaniu policjanci znaleźli 2500 porcji handlowych amfetaminy. Kobieta zostanie objęta dozorem policji, grozi jej do 10 lat więzienia.
 
Podczas przeszukania mieszkania 41-letniej wałbrzyszanki znaleziono 2500 porcji handlowych amfetaminy. 
 
- Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Następnego dnia została przesłuchana i przyznała się do posiadania narkotyków. Udowodniono jej też handel nimi. 41-latka od kwietnia do chwili zatrzymania  sprzedawała narkotyki, a proceder ten służył jej jako stałe źródło dochodu – informuje rzecznik wałbrzyskiej policji, Joanna Żygłowcz.
 
Kobieta usłyszała już zarzuty posiadania i handlowania narkotykami. Grozi jej do 10 lat więzienia. Prokurator zdecydował, że zostanie objęta dozorem policji oraz zastosował wobec niej poręczenie majątkowe w wysokości 2 tysięcy złotych.
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
W.Blicharz
foto:walbrzych24.com
video: materiały operacyjne KMP w Wałbrzychu
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno