14-letni złodzieje (VIDEO)

Ukradli sprzęt komputerowy i  włamali się do ogródków działkowych w Boguszowie-Gorcach - policjanci zatrzymali dwóch złodziei, którzy mają zaledwie... po 14 lat.

 

Sprawcy wypchnęli okno w jednym z mieszkań w Boguszowie Gorcach i weszli do środka. Z mieszkania ukradli monitor, klawiaturę i myszkę o łącznej wartości 750 złotych.
 
Policjanci zatrzymali 25-letniego pasera, mieszkańca Boguszowa-Gorc, który pomógł w sprzedaży kradzionych rzeczy. Później zatrzymano złodziei - okazali się nimi dwaj 14-latkowie.
 
Funkcjonariusze udowodnili złodziejom także dwukrotną kradzież z włamaniem do altanek na terenie jednego z ogrodów działkowych w Boguszowie-Gorcach. Złodzieje ukradli między innymi kosiarkę spalinową, filtr do wody, szlifierkę oraz pompkę elektryczną. Wartość skradzionego mienia oszacowano na 1800 zł. Sprzęt udało się odzyskać.
 
Sprawcy w obecności swoich rodziców przyznali się do zarzucanych im czynów. Staną teraz przed sądem rodzinnym. Za pomoc w zbyciu skradzionych przedmiotów odpowie także 25-latek, któremu grozi do 5 lat więzienia.

 

opr. kama
foto: walbrzych24.com

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno