Pal kalorie na jesień

Każdy moment jest dobry by zacząć gubić kalorie. Wałbrzyszanie nie muszą martwić się brakiem pogody, ponieważ w naszym mieście ćwiczyć można przez całą dobę, cały rok w komfortowych warunkach klubu CityFit.

Jesienna oferta klubu skierowana jest głównie do osób, które w wakacje odpoczywały nie tylko od pracy ale również od ćwiczeń. Poza tym nie od dziś wiadomo, że gofry nad morzem smakują najlepiej. Teraz przychodzi dobry czas by spalić gromadzone przez lato kalorie.
 
- Zawsze jest dobry moment aby ćwiczyć. Zapraszam szczególnie osoby, które miały przerwę wakacyjną. Jest już jesień, robi się chłodniej, więc jest to dobry moment by powrócić do zajęć w klubie lub przyjść po raz pierwszy i zapoznać się z naszą ofertą - mówi manager klubu CityFit Wałbrzych Anna Szczypek.
 
Dla początkujących, którzy przeraża ilość maszyn a także nie wiedzą jak prawidłowo z nich korzystać przygotowano specjalne zajęcia Intro Fit, na których instruktorzy dokładnie zademonstrują co do czego służy.
 
- Możemy oprowadzić, przygotować podstawowy program ćwiczeń i zapoznać klientów ze wszystkimi maszynami, aby ćwiczenia nie sprawiały problemów a dana osoba nie czuła się zagubiona - zachęca Anna Szczypek.
 
Od jakiegoś czasu dla osób niezdecydowanych, chcących poznać warunki w klubie organizuje się dni otwarte w co drugą sobotę każdego miesiąca.
 
- Można wziąć kolegę lub koleżankę, przyjść do klubu i zupełnie bezpłatnie skorzystać z naszej oferty - dodaje Anna Szczypek.
 
Ponadto w każdy ostatni czwartek miesiąca można skorzystać z bezpłatnych konsultacji z trenerami personalnymi. Na jesień powracają zajęcia z cyklu Runmageddon a co jakiś czas klub organizuje różnego rodzaju konkursy, zawody i wydarzenia tematyczne, dlatego warto śledzić media społecznościowe by być na bieżąco.
 
plr
foto: użyczone
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno