502 osoby zmarły (jedna w Wałbrzychu), prawie 12,5 tys. nowych zakażeń Blisko 12,5 tysiąca nowych zakażeń koronawirusem odnotowano minionej doby. Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, w ciągu ostatnich 24 godzin zmarły 502 osoby, w wałbrzyskim szpitalu 89-letnia kobieta.
Wypadek miedzy Julianowem a Kozicami Wypadek miedzy Julianowem a Kozicami - samochód dostawczy uderzył w latarnie i Mazdę.  
Wałbrzych: Zmarła 89-letnia kobieta zakażona koronawirusem W wałbrzyskim szpitalu zmarła 89-letnia kobieta zakażona koronawirusem. W placówce mamy 88 potwierdzonych, przypdków zakażeń, 5 osób przebywa pod respiratorami.
61-latka odpowie za kradzieże z włamaniem Czworo złodziei wpadło w ręce policjantów z Wałbrzycha, Głuszycy oraz Boguszowa-Gorc. Jedną z zatrzymanych jest 61-letnia kobieta, która odpowie za kradzież z włamaniem. 
W niedzielę idziemy na zakupy... W niedzielę możemy iść na zakupy, sklepy będą czynne. Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o niedzieli handlowej 6 grudnia. Sklepy czynne też będą w dwie kolejne niedziele - 13 i 20 grudnia.  
Zima w Krainie Sowiogórskich Tajemnic Gmina Walim zaprasza do Rzeczki w Górach Sowich. Dzięki armatkom śnieżnym oraz ostatnim opadom śniegu istnieje szansa, że niedługo będzie można szusować po tamtejszych stokach. Zobaczcie jak możecie na bieżąco śledzić warunki pogodowe w walimskich górach.
Od dziś bez prawa jazdy Od dziś (5 grudnia) nie musiemy już prowadząc samochód wozić ze sobą prawa jazdy. To czy posiadamy uprawnienia sprawdzi w bazie danych kontrolujący nas policjant.