Znaleziono zwłoki mężczyzny

Zwłoki mężczyzny znaleźli dziś rano strażnicy miejscy patrolujący ulicę 1 Maja w Wałbrzychu. Mężczyzna leżał w komórce za budynkiem.

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, a strażnicy prowadzili reanimację do czasu przybycia ratowników. Mężczyzny nie udało się jednak uratować.

- Patrol straży miejskiej zauważył w opuszczonej komórce leżącego nieprzytomnego mężczyznę w wieku około 50-60 lat . Nie miał przy sobie dokumentów - mówi komendant wałbrzyskiej straży miejskiej, Kazimierz Nowak.

Wyjaśnieniem okoliczności śmierci zajmują się teraz wałbrzyscy policjanci.

- Dzisiaj około godziny 8 zostaliśmy poinformowani o ujawnieniu zwłok w komórce przy ul. 1 Maja 15. Okazało się, że w komórce spało dwóch bezdomnych, o godzinie 6 rano jeszcze ze sobą rozmawiali, a około 7 jeden z nich stwierdził, że drugi nie żyje. Na miejsce wezwano pogotowie, lekarz stwierdził zgon z przyczyn naturalnych, bez wskazań do sekcji zwłok, nie stwierdzono udziału osób trzecich -  mówi rzecznik wałbrzyskiej policji, Magdalena Korościk.

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 

wb
foto:użyczone/straż miejska

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno