Kolejny rekordzista - 3 promile, zatrzymali go sasiedzi
Zatrzymano mężczyznę, który miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie i wsiadł za kółko. Nieodpowiedzialnego kierowcę zatrzymali mieszkańcy Jedliny-Zdroju, którzy zabrali mu kluczyki.

Do zdarzenia doszło w Jedlinie Zdroju. Świadkowie zdarzenia zauważyli dwóch mężczyzn i kobietę pijących alkohol, którzy w pewnym momencie wsiedli do samochodu. Mężczyznę zatrzymano i zabrano mu kluczyki.

 
- Badanie 61-letniego  mężczyzny wykazało 3,18 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyźnie odebrano prawo jazdy kat. B.  Mundurowi ustalili także, że 55-letnia pasażerka pojazdu jest osobą poszukiwaną -  informuje rzecznik wałbrzyskiej policji Marcin Świeży.
 
61-letni głuszyczanin stanie teraz przed sądem. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi mu do 2 lat więzienia, zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.
 
wb
foto:walbrzych24.com
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno