Zrobili zakupy cudzą kartą

W ręce wałbrzyskich policjantów wpadły trzy osoby, które są podejrzane o przywłaszczenie i użycie cudzej karty bankomatowej znalezionej na jednej ze stacji paliw przy ul. Wrocławskiej w Wałbrzychu. Zatrzymanym grozi nawet do 10 lat więzienia.

Zaraz po zgłoszeniu użycia cudzej karty, policjanci zatrzymali dwoje wałbrzyszan w wieku 42 i 44 lat, którzy dzięki cudzej karcie zrobili zakupy w jednym z marketów.
 
Mundurowi ustalili także, że w sprawę zamieszana jest jeszcze jedna osobna. Chodzi o 26-letnią wałbrzyszankę, która znalazła kartę i zamiast zwrócić ją właścicielowi lub do banku, przekazała ją 42-latkowi i 44-latce.
 
Wszyscy podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów. Za przywłaszczenia cudzej karty płatniczej 26-letniej wałbrzyszance grozi do 5 lat więzienia.  Za jej użycie dwoje pozostałych podejrzanych może spędzić za kratami więzienia nawet 10 lat.
 
wb
foto:walbrzych24.com
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno