Wypadek w ruinach Porcelany Wałbrzych

Wypadek w ruinach Porcelany Wałbrzych. Pod 17-latką zarwała się podłoga. Dziewczyna spadła z pięciu metrów na betonową posadzkę, w wyniku czego trafiła do szpitala.

W wyniku wypadku 17-latka musiała przejść operację. Prawdopodobnie ma pękniętą śledzionę i odmę płucną. O wypadku poinformowały koleżanki dziewczyny, które razem z nią spacerowały po obiekcie. 
 
-17 latka spadła z wysokości pierwszego piętra na posadzkę betonową. Zarwała się źle zabezpieczona podłoga. Została przewieziona do szpitala, gdzie została poddana operacji. W tej chwili czynności wyjaśniające prowadzi wałbrzyska policja. - mówi rzecznik wałbrzyskiej policji Magdalena Korościk.
 
Porcelana przyciąga nie tylko amatorów eksploracji, jest to miejsce do którego przychodzą dzieci, szabrownicy i ciekawscy, nie świadomi zagrożenia jakie niesie ze sobą chodzenie po opuszczonych i zdewastowanych budynkach. 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
pm
foto: P.Mistrzak
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno