Sięgnij po fundusze!

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu nadal serdecznie zaprasza zainteresowane osoby bezrobotne oraz przedsiębiorców do skorzystania ze wsparcia w ramach projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie wałbrzyskim ziemskim i wałbrzyskim grodzkim (III)" Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Przypominamy, że pomoc adresowana jest do osób bezrobotnych w wieku 18-29 lat (tj. osób, które ukończyły 18 rok życia a nie ukończyły 30 roku życia), pozostających bez pracy, zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wałbrzychu jako bezrobotne, które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu (tzw. młodzież NEET), należących do określonych grup bezrobotnych, tj.: niepełnosprawnych, długotrwale bezrobotnych, o niskich kwalifikacjach oraz pozostałych grup bezrobotnych, tj. nie należących do ww.


Obecne nabory wniosków dotyczą: staży, jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej, szkoleń indywidulanych, bonów szkoleniowych, a od 21 maja również doposażeń stanowiska pracy.


Szczegółowych informacji w ww. zakresie udzielają pracownicy Urzędu. Ponadto aktualne komunikaty dostępne są na bieżąco na stronie internetowej www.urzadpracy.pl

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno