Małgorzata Kożuchowska na Piaskowej Górze

Małgorzata Kożuchowska spotkała się z fanami na Piaskowej Górze. Wydarzenie zorganizowano w ramach zapowiedzi Festiwalu Reżyserii Filmowej, który rozpocznie się już w piątek 1 czerwca.

 

 
Festiwal wcześniej gościł w Świdnicy, Jeleniej Górze i Głogowie, a teraz przeniósł się do Wałbrzycha. Wydarzenie potrwa od 1 do 6 czerwca, w tym czasie Wałbrzych odwiedzą między innymi twórcy nominowanego do Oskara „Twojego Vincenta” oraz Agata Kulesza, Anna Dereszowska czy Wojciech Pszoniak. 
 
 
Małgorzata Kożuchowska spotkała się z fanami w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury, jej autograf można było też otrzymać przy zegarze na Piaskowej Górze. Jak tłumaczyła Małgorzata Kożuchowska, żywy kontakt artystów z widzami, to bardzo ważny element pracy aktora. 
 
- Zawsze na pytania dotyczące tego, czy mam jeszcze siłę i chęć na to, żeby jeździć po Polsce i spotykać się z ludźmi, odpowiadam, że jest to jedna z rzeczy, które najbardziej lubię w swoim zawodzie. Teatr też jest namiastką bezpośredniego kontaktu widzem, ale wtedy gdy pracuje się tak dużo w telewizji jak ja, to trochę jestem tego kontaktu pozbawiona. Trochę zastępuje mi go ekipa, ale tak naprawdę to takie spotkania dają mi poczucie głębokiego sensu tego co robimy - mówi Małgorzata Kożuchowska.
 
 
To nie pierwsza wizyta Małgorzaty Kożuchowskiej w Wałbrzychu. W naszym mieście realizowane były zdjęcia do filmu „Komornik” Feliksa Falka, w którym aktorka zagrała kochankę Lucjana – głównego bohatera. 
 
- Wtedy gdy kręciliśmy „Komornika” byłam tutaj bardzo krótko i była straszna pogoda. Było okropnie ponuro, była deszczowa, szara i zimna jesień. Wtedy to miasto zupełnie inaczej mi się przedstawiło, niż dzisiaj, w pełnym słońcu. Pokazano mi odnowioną Starą Kopalnię, jeszcze nie byłam na jej terenie, ale muszę tam wrócić i zrobić selfie na instagram  - tłumaczy aktorka.
 
 
Małgorzata Kożuchowska miała prowadzić jedną z gal, które odbędą się w ramach Festiwalu Reżyserii, jednak musiała zrezygnować ze względu na nowy projekt. Aktorka zagra w nowym filmie Patryka Vegi. Na gali zastąpi ją Sonia Bohosiewicz. 
 
Więcej informacji już niebawem w naszym wywiadzie z Małgorzatą Kożuchowską. Śledźcie stronę tvwalbrzych.pl.
 

W.Blicharz

foto:P.Tokarski

 

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno