Duchy, zjawy i Niemcy w Śródmieściu

Duchy nawiedzające wałbrzyski rynek, dwójka Niemców czekających na złoty pociąg i wiele innych fantastycznych postaci, czekało na uczestników gry miejskiej, która odbyła się w Śródmieściu. 

Gra miejska polegająca na rozwiązywaniu zagadek w 5 punktach Śródmieścia została zorganizowana w ramach „Nocy Bibliotek”. 
 
Noc Bibliotek to ogólnopolska wieczorno-nocna akcja w niekonwencjonalny sposób promująca czytanie i biblioteki jako najbardziej otwarte i dostępne instytucje kultury 
 
- Przyszliśmy zaczęliśmy tańczyć na scenie, zobaczyliśmy duchy, panią w pięknej sukni, która zrobiła mi żart i mnie wystraszyła. Duchy powiedziały nam, żebyśmy znaleźli ropuchę. - mówi uczestniczka zabawy Nikola.
 
- Jak zobaczyłem te piękne panie w sukniach, to weszliśmy z koleżanką i zapytaliśmy się co tam będzie. Panie nam odpowiedziały, że mamy znaleźć ropuchę. Niestety nie udało jej się znaleźć.  - mówi uczestnik imprezy, Michał.
 
 
pm
foto:WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno