Wymieniają lampy

Łącznie 1400 lamp zostanie wymienionych w Wałbrzychu. Obecnie trwają prace m.in. na Piaskowej Górze. W Śródmieściu wymieniono praktycznie już wszystkie. 

- W tej chwili trwa wymiana opraw, około 1400 całych lamp. W tej chwili prace w Śródmieściu już zostały ukończone, wymieniliśmy oprawy na ledowe. Być może trudne to jest do zobaczenia, bo ciemno robi się dosyć późno i ludzie o tej porze rzadko chodzą. - mówi zastępca dyrektora Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta, Bogusław Rogiński.
 
Zarząd Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta apeluje o nieparkowanie w miejscach gdzie trwa wymiana oświetlenia. 
 
- Jesteśmy na Orłowicza, na Mieszka. Z długich ulic, które będą realizowane, to Piłsudskiego i tu jest sytuacja, że od Placu Górnika mamy stare oprawy i stare słupy, mocno skorodowane. Później mamy odcinek, gdzie są już nowe słupy, do Placu Tuwima znowu mamy stare. W zasadzie powinny być już wymienione, ale czekamy na wakacje, ponieważ mamy problem i tu apel do mieszkańców – Prosimy o nieparkowanie, tam gdzie są wymieniane lampy. - mówi zastępca dyrektora Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta, Bogusław Rogiński.
 
pm
foto:WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno