Epokowe fryzury

W pasażu Hipermarketu Auchan miał miejsce X Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski pt. "Historia lubi się powtarzać" zorganizowany przez Rzemieślniczą Branżową Szkołę I stopnia w Wałbrzychu. Zadaniem konkursowym było wystylizowanie fryzury nowoczesnej z elementami historycznymi.

Uczestnicy wiernie oddali klimat różnych epok: były trendy z lat 20 XX wieku, barokowe, styl "na chłopczycę" Antoniego Cierplikowskiego czy nawet starożytna Grecja. W konkursie udział wzięli uczniowie ze szkół w Dzierżoniowie, Świdnicy i Wałbrzychu.   

  • I miejsce w konkursie zajęła uczennica Zespołu Szkół nr 2 w Dzierżoniowie Daria Rewicka
  • II miejsce - uczennica Rzemieślniczej Branżowej Szkoły I stopnia w Wałbrzychu Paulina Czernik
  • III miejsce - uczennica Zespołu Szkół nr 5 w Wałbrzychu Paulina Skrzypińska.

Dodatkowymi atrakcjami   były mobilne punkty urody, można było  skorzystać z usług makijażystek, stylizacji paznokci i stylizacji włosów. Gwoździem programu był  pokaz mody kolekcji InExtenso (marka własna Auchan). Pokaz przygotowała Karolina Holka.

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
pz/inf.prasowa
foto: użyczone
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno