Uczestnicy zapowiadanej na naszych łamach XX edycji Isostar Wałbrzyskiej Amatorskiej Ligi Tenisa mają za sobą pierwszy miesiąc zmagań. Po majowej rozgrywce w Parku Sobieskiego w klasyfikacji singla prowadzi Waldemar Walkowicz, a wśród deblistów para Huszczo - Walkowicz.
Isostar Wałbrzyska Amatorska Liga Tenisa
Klasyfikacja singla mężczyzn - I runda
1. Waldemar Walkowicz 100 pkt.
2. Nikodem Nowik 99
3. Bartek Malczewski 98
4. Piotr Kaczmarczyk 97
5. Dariusz Dudek 96
6. Tomasz Pieśla 95
7. Sebastian Stalka 94
8. Maciej Lang 93
9. Rafał Leżoń 92
10. Adrian Górski 91
11. Marek Rajca 90
12. Piotr Krukierek 89
13. Mirosław Jałówko 88
14. Przemysław Jankiewicz 87
15. Jacek Angrys 86
16. Daniel Danaj 85
17. Piotr Ek 84
18. Marcin Korba 83
19. Radosław Żarkowski 82
20. Marek Turliński 81
21. Waldemar Ochocki 80
22. Łukasz Duda 79
23. Marcin Szyda 78
24. Mateusz Makowski 77
25. Łukasz Sadowski 76
26. Maciej Mirek 75
27. Witold Klimków 74
28. Dariusz Mankiewicz 73
29. Artur Kasperowicz 72
30. Krzysztof Kumaszka 71
31. Ireneusz Biel 70
32. Sławomir Bielawski 69
33. Krzysztof Ławniczak 68
34. Rafał Rongiers 67
35. Ryszard Drogosz 66
36. Dariusz Kwiatkowski 65
37. Piotr Bondaruk 64
38. Adam Błaszak 63
39. Lucjan Luteńko 62
40. Maciej Urlik 61
41. Andrzej Jajko 60
42. Artur Biedermann 59
43. Leszek Marciniuk 58
44. Andrzej Chudański 57
45. Henryk Obajtek 56
46. Damian Durski 55
47. Marcin Haniszewski 54
48. Marek Mączka 53
49. Stefan Kowalczyk 52
50. Edward Staszkiewicz 51
51. Ireneusz Szul 50
52. Dariusz Borczyk 49
53. Marcel Zieliński 48
54. Lidia Ek 47
55. Artur Kaszubski 46
56. Grzegorz Janik 45
57. Violetta Biedermann 44
58. Barbara Angrys 43
59. Justyna Dąbrowska 42
60. Mieczysław Markiewicz 41
61. Michał Kaczuga 40
62. Michał Majewski 39
63. Ryszard Kmita 38
64. Mariusz Dybczyński 37
65. Jacek Miękinia 36
66. Krystian Sanewski 35
67. Łukasz Kołaczyński 34
68. Szymon Zakrawacz 33
69. Robert Staniewski 32
70. Henryk Fenik 31
71. Jarosław Kloc 30
72. Tomasz Łukaszewicz 29
73. Ryszard Urban 28
Klasyfikacja według grup
Grupa I
1. Walkowicz
2. Nowik
3. Malczewski
4. Kaczmarczyk
5. Dudek
6. Pieśla spadek
7. Kruszelnicki spadek
Grupa II
1. Stalka awans
2. Lang awans
3. Leżoń
4. Rajca
5. Krukierek
6. Jałówko spadek
7. Jankiewicz spadek
Grupa III
1. Danaj awans
2. Angrys awans
3. P. Ek
4. Korba
5. Żarkowski
6. Ochocki spadek
7. Duda spadek
8. Turliński spadek
Grupa IV
1. Szyda awans
2. Makowski awans
3. Sadowski
4. Mirek
5. Klimków
6. Kasperowicz spadek
7. Kumaszka spadek
8. Mankiewicz spadek
Grupa V
1. Biel awans
2. Bielawski
3. Ławniczak
4. Rongiers
5. Feledyn
6. Drogosz spadek
7. Olszewski spadek
Grupa VI
1. Kwiatkowski awans
2. Bondaruk awans
3. Luteńko
4. Urlik
5. Błaszak
6. Cichalewski spadek
7. Wojciechowski spadek
Grupa VII
1. Jajko awans
2. Marciniuk
3. A. Biedermann
4. Chudański
5. Obajtek
6. Suhak spadek
7. Durski spadek
Grupa VIII
1. Haniszewski awans
2. Mączka awans
3. Kowalczyk
4. Borczyk
5. Staszkiewicz
6. Szul spadek
7. Zieliński spadek
Grupa IX
1. L. Ek awans
2. Kaszubski
3. Janik
4. J. Dąbrowska
5. V. Biedermann
6. Markiewicz spadek
7. B. Angrys spadek
Grupa X
1. Kaczuga awans
2. Majewski awans
3. Kmita
4. Dybczyński
5. Miękinia
6. Sanewski spadek
7. Kołaczyński spadek
Grupa XI
1. Zakrawacz awans
2. Staniewski awans
3. Fenik
4. Kloc
5. Łukaszewicz
6. Urban
Klasyfikacja debla
1. Huszczo - Walkowicz 100 pkt.
2. Malczewski - Pożarski 99
3. Kaczmarczyk - Rychter 98
4. Dyląg - Rajca 97
5. Angrys - Biel 96
6. Kierepka - Kierepka 95
7. Kiszkiel - Lizak 94
8. Dobrowolski - Bujak 93
9. Kus - Madziała 92
10. Jankiewicz - Ławniczak 91
11. Jałówko - Feledyn 90
12. Borek - Ochocki 89
13. Krukierek - Mankiewicz 88
14. Leżoń - Tanaś 87
15. Ek - Ek 86
16. Ek - Klimków 85
17. Lang - Zachariasz 84
18. Dziemiańczuk - Rogusz 83
19. Bondaruk - Sadowski 82
20. Angrys - Angrys 81
21. Bielawski - Stawicki 80
22. Duda - Mielcarek 79
23. Martin - Żamojcin 78
24. Rongiers - Skurczyński 77
25. Błaszak - Drzewiecki 76
26. Chorzępa - Paul 75
27. Borczyk - Plata 74
28. Drogosz - Dybczyński 73
29. Dąbrowska - Stalka 72
30. Rudewicz - Ek 71
31. Kus - Kus 70
32. Janik - Szul 69
33. Bernatt - Chudański 68
34. Miękinia - Markiewicz 67
35. Biedermann - Grzebski 66
36. Szyda - Szyda 65
37. Staszkiewicz - Staniewski 64
38. Fenik - Zakrawacz 63
39. Biel - Babicka 62
40. Witczyk - Jajko 61
Klasyfikacja według grup
Grupa I
1. Huszczo - Walkowicz
2. Malczewski - Pożarski
3. Rychter - Kaczmarczyk
4. Dyląg - Rajca
5. Biel - Angrys
6. Kierepka - Kierepka spadek
7. Kiszkiel - Lizak spadek
8. Bujak - Dobrowolski spadek
Grupa II
1. Kus - Madziała awans
2. Jankiewicz - Ławniczak awans
3. Jałówko - Feledyn
4. Borek - Ochocki
5. Krukierek - Mankiewicz spadek
6. Leżoń - Tanaś spadek
7. Ek - Ek spadek
Grupa III
1. Ek - Klimków awans
2. Lang - Zachariasz awans
3. Dzimiańczuk - Rogusz
4. Bondaruk - Sadowski
5. Angrys - Angrys spadek
6. Bielawski - Stawicki spadek
7. Duda - Mielcarek spadek
Grupa IV
1. Martin - Żamojcin awans
2. Rongiers - Skurczyński awans
3. Raczkowski - Kasperowicz
4. Błaszak - Drzewiecki
5. Chorzępa - Paul spadek
6. Borczyk - Plata spadek
7. Drogosz - Dybczyński spadek
Grupa V
1. Dąbrowska - Stalka awans
2. Rudewicz - Ek awans
3. Kus - Kus
4. Janik - Szul
5. Bernatt - Chudański spadek
6. Markiewicz - Miękinia spadek
7. Biedermann - Grzebski spadek
Grupa VI
1. Szyda - Szyda awans
2. Staszkiewicz - Staniewski awans
3. Fenik - Zakrawacz
4. Babicka - Biel
5. Jajko - Witczyk
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
(ben)
Dodaj komentarz