Menu

Artystyczna niedziela

Balet, hip-hop, zumba, gra na gitarze, śpiew -  to występy, które można było zobaczyć podczas Głuszyckiego Dnia Rodziny. Na scenie w sali widowiskowej Centrum Kultury-MBP oraz na boisku sportowym w Głuszycy pojawili się uczestnicy warsztatów prowadzonych w głuszyckim CK-MBP w mijającym roku szkolnym. 

Artystyczna niedziela
 
 
W czasie gali finałowej głuszyckich warsztatów tanecznych swoje układy zaprezentowały: grupa baletowa „Pirueciki” oraz grupa hip-hopowa „Gwiazduchy”. Swoje wiersze dla dzieci recytowała głuszyczanka Agnieszka Musz, a etiudę taneczną wykonała Natalia Schubert. 
 
 
Na scenie plenerowej swoje umiejętności wokalne zaprezentowały: Milena Smusz, Magdalena Jelewska, Nikola Ilnicka, Marcelina Popik, Milena Rudzka, Bartosz Waszczuk - uczęszczający na zajęcia prowadzone przez Radosława Zychala.  
 
Wystąpili także Bartek Makułowicz i Dorota Kraczek (w duecie z Małgorzatą Kubik) – uczniowie Marcina Zalesia, instruktora nauki gry na gitarze. Swoje umiejętności zaprezentowały też dzieci z grupy zumba kids, z którymi przez cały rok pracowała instruktorka fitness - Magdalena Truszczyńska. Na koniec swoje utwory zaśpiewał Chór Seniorów Renoma przy akompaniamencie Angeliki Szpat, Ryszarda Ogorzelca i Piotra Sycza. 
 
 
opr.red
foto:użyczone
 
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

występy  |   taniec  |   sztuka  |   pokazy  |   śpiew  |   muzyka  |  

BWA zaprasza na wystawę malarza i architekta Roberta Jaworskiego

Pięć lat fotografowania bloku

Jeden blok w 44 odsłonach (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij