Radiowozem na porodówkę

Policjanci nie tylko wypisują mandaty i ścigają przestępców, przekonała się o tym mieszkanka Szarocina. Dzięki szybkiej akcji boguszowskiego policjanta , rodząca kobieta w porę dotarła do szpitala.  

 

To była błyskawiczna akcja.  Do policjanta pełniącego służbę w rejonie ul. Traugutta w Boguszowie-Gorcach około godziny 14:30 podbiegła pracownica jednej z restauracji i  poinformowała go, że w zaparkowanym kilkadziesiąt metrów dalej samochodzie znajduje się kobieta w zaawansowanej ciąży. Ciężarna uskarżała się na bóle, powiedziała funkcjonariuszowi, że właśnie odeszły jej wody płodowe. 
 
Policjant z Boguszowa-Gorc pomógł kobiecie przesiąść się do radiowozu. Poniewież liczyła się każda minuta, włączył w radiowozie "koguta" i przewiózł rodzącą do Szpitala Ginekologiczno-Położniczego w Wałbrzychu. Tam zespół medyczny udzielił ciężarnej fachowej pomocy. Kobieta w niedługim czasie urodziła zdrową córeczkę. Gratulujemy szczęśliwym rodzicom, gratulujemy też policjantowi. 

opr. adm
foto: pizabay.com


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno