Cenna pomoc dla Gwarka
Po raz trzeci z rzędu Ministerstwo Sportu i Turystyki wsparło Klub Piłkarski Gwarek Wałbrzych. Tym razem ośrodek z Jagiellońskiej wzbogaci się o 10 tysięcy złotych, które otrzyma w ramach Programu "Klub 2018".

Kwota 10 tysięcy złotych wzbogaci konto KP Gwarek Wałbrzych w ramach Programu "Klub 2018". - Pieniądze na pewno w znaczący sposób wpłyną na jakość treningów w naszym klubie, a na podkreślenie zasługuje informacja, iż jako jedyny klub z Wałbrzych oraz okolic otrzymaliśmy powyższe wsparcie po raz trzeci z rzędu -, przyznał Łukasz Prugar, prezes Gwarka.

 

Jak dodał przedstawiciel ośrodka piłkarskiego z ulicy Jagiellońskiej, dzięki środkom finansowym przekazanym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, wałbrzyszanie zakupili bramki aluminiowe duże (2016 rok) oraz mniejsze (2017). - Tym razem złożyliśmy wniosek na inny rodzaj sprzętu, z którego już niedługo każde dziecko trenujące w Gwarku i naszej akademii będzie mogło skorzystać -, zapowiedział Prugar.

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno