Menu

Ruszają policyjne patrole rowerowe

Wakacje rozpoczęły się na dobre, przy sprzyjających warunkach pogodowych w Wałbrzychu nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będą policjanci z patrolu rowerowego. 
Ruszają policyjne patrole rowerowe
Funkcjonariusze pierwszego komisariatu pojawią się m.in. w miejskich parkach, na wąskich ulicach osiedlowych oraz w rejonie wciąż rozbudowywanych dróg dla rowerów.
 
- Zadania policjantów patrolu rowerowego uzupełnią działania pozostałych wałbrzyskich funkcjonariuszy. Taki sposób pełnienia służby pozwoli na szybsze dotarcie w miejsca, w które radiowóz nie dojedzie, a patrol pieszy błyskawicznie nie dobiegnie - mówi rzecznik wałbrzyskiej policji, Marcin Świeży.
 
Mundurowi ze szczególnym uwzględnieniem nadzorować będą ścieżki rowerowe, tereny przyległe do ogródków działkowych oraz obiektów szkolnych, miejskie parki i dzikie zbiorniki wodne, a także Książański Park Krajobrazowy. Policjanci na rowerach zabezpieczą również imprezy masowe oraz inne lokalne wydarzenia kulturalne i sportowe.
 
 opr. adm
foto: użyczone (KMP Wałbrzych)


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 

 

Komentarze

Leśny ludek (3 lipca 2018 8:08)
Okolice Chełmca też powinni patrolować i wyłapać debili jeżdżących motorami i kładami. po szlakach pieszych. O nieb niebezpiecznych zjazdach rowerami z Chełmca po wąskich szlakach pieszych nie wspomnę. Tu wariują ciemniaki z wałbrzyskiego klubu kolarzy górskich, bluzgając na turystów, że ktoś im raczy wejść na trasę treningową!!

Dodaj komentarz

policja  |   997  |   patrol rowerowy  |  

Udawał, że kupuje ziemniaki. Złapała go ochrona

Wypadek karetki na Rondzie Niepodległości.

Jawor: Kradł drewno z lasu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij