Po 3 dniach odnaleźli zaginioną 62-latkę
Trzy dni trwały poszukiwania zaginionej 62-latki ze Ścinawki. Kobiety szukało ponad 150 osób, na szczęście  kobietę udało sie odnaleźć. 
 
Około godziny 13:00 policjanci z Nowej Rudy zostali powiadomieni o zaginięciu 62-letniej mieszkanki Ścinawki Średniej w powiecie kłodzkim. Kobieta wyszła z domu w niekompletnym stroju i poszła w nieznanym kierunku. Poszkodowana nie miała przy sobie dokumentów, ani telefonu komórkowego. Z uzyskanych informacji wynikało, że powodem zaginięcia mógł być jej zły stan zdrowia.

Kobiety szukało ponad 150 osób,  w działania poszukiwawcze oprócz policjantów z powiatu kłodzkiego włączyli się też strazacy i GOPR-owcy. Podczas akcji wykorzystano między innymi  śmigłowiec policyjny, drony, quady oraz wyspecjalizowane psy tropiące. Po 3 dniach prowadzonych poszukiwań kobieta została odnaleziona i trafiła pod opiekę lekarzy.
 


opr. kama
foto: użyczone: KMP Kłodzko


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno