Schował się przed policją... pod łóżkiem
Policjanci zatrzymali ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości 27-letniego mieszkańca Wałbrzycha. Mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary - roku więzienia za jazdę pod wpływem alkoholu.
 
 
Mężczyzna poszukiwany był od kilku miesięcy. Wizja spędzenia roku w więzieniu spowodowała, że 27-latek, jak ognia, unikał kontaktu z mundurowymi.  Policjanci z wałbrzyskiej komendy wpadli na jego trop i namierzyli poszukiwanego mężczyznę w jednym z mieszkań przy ul. Osiedleńców w Wałbrzychu. 27-latek udawał, że nie ma go w domu i nie otwierał drzwi. Wsparcia mundurowym udzielili wałbrzyscy strażacy, którzy przez okno weszli do mieszkania. Po przeszukaniu pokoi, funkcjonariusze znaleźli 27-latka ukrytego...  pod łóżkiem. Mężczyzna został już przewieziony do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe 12 miesięcy.

opr. adm
foto: walbrzych24.com

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno