Poszukują męskich głosów

Uważasz, że masz dobry głos i słuch muzyczny a śpiewanie pod prysznicem już ci nie wystarcza? Zgłoś się do Filharmonii Sudeckiej a jeśli fachowcy potwierdzą twój talent możesz dołączyć do zespołu chórzystów i występować u boku profesjonalnych muzyków.

Chór Filharmonii Sudeckiej towarzyszy orkiestrze podczas koncertów, gdzie oprócz instrumentów niezbędne są ludzkie głosy. Dzięki temu koncerty są atrakcyjniejsze i poszerza się możliwy do wykonania repertuar.
 
- Poszukujemy przede wszystkim głosów męskich do naszego chóru, dlatego szczególnie zapraszamy panów by zgłaszali się na nasze przesłuchania. Odbywają się one w każdy wtorek od godziny 18:00 podczas prób chóru. Pani Bogumiła Bednarczyk oprócz przesłuchania kandydatów również z chęcią opowie o pracy w chórze - mówi Krystyna Swoboda, organizator pracy artystycznej w Filharmonii Sudeckiej.
 
Oczywiście panie są również mile widziane i mogą zgłaszać się na przesłuchania. Co ważne, liczą się umiejętności i chęć ich rozwijania a nie wykształcenie muzyczne czy doświadczenie sceniczne.
 
- W chórze, który już działa śpiewają zarówno absolwenci szkół muzycznych jak i osoby, które nie kształciły się w tym kierunku ale mają słuch i lubią śpiewać. Już teraz widzimy, że wszyscy radzą sobie bardzo dobrze, dlatego jesteśmy otwarci na współpracę z każdym chętnym - twierdzi Krystyna Swoboda.
 
Zajęcia w chórze to nie tylko doskonalenie warsztatu muzycznego ale też możliwość spotkania z ludźmi o podobnych zainteresowaniach ale przede wszystkim szansa na udział w wydarzeniach z udziałem profesjonalnych muzyków a czasem nawet u boku znanych i cenionych wykonawców.
 
plr
foto: użyczone
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno