Kuriata z karabinem: Polska się zbroi...

Szef wałbrzyskiego PiS, Cezary Kuriata z karabinem w rękach - takie zdjęcie pojawiło się na profilu FB Cezarego Kuriaty. Pytamy czy to przygotowania do kampanii wyborczej czy może  trening przed zawodami biathlonowymi.

 

Cezary Kuriata jest radnym Rady Miejskiej Wałbrzycha i zarazem szefem wałbrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości. Zasłynął już wcześniej z kontrowersyjnych wpisów na swoim faceboookowym profilu nazywając byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego "burakiem do potęgi" czy zamieszczając fotomontaż przedstawiający Donalda Tuska w niemieckim mundurze z czasów II Wojny Światowej. Dużo kontrowersji wywołał też wpis: "z komunistami się nie rozmawia, do komunistów się strzela”. 

Teraz sporo emocji budzi zdjęcie jakie szef wałbrzyskiego PiSu zamieścił na facebooku - widać go z karabinem snajperskim w rękach. Jak tłumaczył wyborczej.pl Cezary Kuriata   "zdjęcie interpretować tak, że wzywam do obrony Ojczyzny".  Zdjęcie zostało zrobione "z Amerykańcami podczas wizyty Trumpa".

Cezary Kuriata znów jest sławny, piszą o nim Wirtualne media, Wyborcza czy Na temat.wyborcza.pl 

Szef wałbrzyskiego PiS promuje się na Facebooku bronią palną. "To przygotowania do kampanii wyborczej? Powodzenia" - komentują jego sympatycy.
                                      


natemat.pl o Kuriacie
Polityk PiS z Wałbrzycha pozuje z karabinem snajperskim. "Wzywam do obrony Ojczyzny"

Kuriata w 2017 roku wraz z grupą radnych PiS chciał zablokować przyznanie tytułu Zasłużonego dla Miasta Wałbrzycha pisarce Oldze Tokarczuk. Pisali, że szkaluje dobre imię Polski. wiadomości.wp.pl
Szef wałbrzyskiego PiS z karabinem w rękach. "Zdjęcia robiliśmy sobie z Amerykańcami"
Lokalny działacz PiS Cezary Kuriata pozuje z bronią w ręku. Potencjalni wyborcy pytają, czy to przygotowania do kampanii wyborczej i "życzą powodzenia". 

Internauci jak zwykle stanęli na wysokości zadania, poniżej najciekawsze komentarze:

 "Czaruś wyluzuj, rozmawiaj, nie strzelaj",
"Przygotowujesz się oczywiście do zawodów biathlonowych"
"P. Czarku w takiej akcji to nie widziałam "jak Komandos, toKomandos"Aż się boje."
"Wodzu na ostro idziesz

Skontaktowaliśmy  się z Cezarym Kuriatą i zapytaliśmy czy publikując zdjęcie rozpoczyna w ten sposób kampanię wyborczą czy moze przygotowuje się do zawodów biathlonowych?
 
- Zdjęcie to zostało wykonane podczas wizyty Trumpa na pokazie wojskowym zorganizowanym przez ministra Macierewicza. Można było się sfotografować z żołnierzami amerykańskimi i z amerykańskim sprzętem wojskowym. Wyglądam jak wyglądam i aby komuś sprawić przyjemność nie mam zamiaru się ani odchudzać ani robić operacji plastycznej. Tylko chora psychika może widzieć w tym jakiś czarny wątek czy czarne siły. Polska się zbroi, jest w NATO, które wzmacnia wschodnią flankę, to normalne przy obecnej sytuacji politycznej na świecie. Polska nie zbroi się przeciwko jakiemuś konkretnemu wrogowi ale na wszelki wypadek. Czy zaatakują nas Chińczycy czy Apacze trzeba być zawsze gotowym - mówi Cezary Kuriata. 

adm
foto:  screen wyborcza.pl / natemat.pl/ wp.pl / facebook
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno