2 dni pełne śmiechu - KopalniaK

Łowcy.B, stand-uperki Ewka Błachnio, Wiolka Walaszczyk i Iza Kała - to gwiazdy tegorocznej edycji Ogólnopolskiej Giełdy Kabaretowej"KopalniaK".  Zobaczcie co dla nas przygotują.

Przed występami głównych gwiazd KopalniaKa, każdego dnia festiwalu będą prezentować się zawodnicy walczący o nagrody pieniężne. Pierwszego dnia będą to stand-uperzy (4 tys. złotych), a drugiego kabarety (6 tys. złotych).

 

 

Dzień 1 (18+)

 

Wyjątkowo, dzień pierwszy na scenie rezerwują sobie wyłącznie panie: Ewka Błachnio, Wiolka Walaszczyk i Iza Kała. Wszystkie trzy inteligentne, utalentowane i zadziorne. Ich program przeznaczony jest wyłącznie dla dorosłego widza - porusza tematy intymne, ale też codzienne i absurdalne.

Ewka Błachnio:  Aktorka kabaretowa i dramatyczna. Grywa solo i z zespołem „Muzikanty”, a niemal rok temu wraz z Młodym Panem, Łukaszem „Kaczorem” Kaczmarczykiem założyła grupę kabaretową „Para numer dwa”. Ponadto z gigantyczną radością współtworzy projekt „Stand’up Night” i „Stand’upowy Dzień Kobiet”.

Wiolka Walaszczyk: bezkompromisowa, charyzmatyczna i niezwykle energiczna osobowość sceniczna. W swoim materiale chętnie opowiada o życiu prywatnym. Wiolka zaprezentuje swój nowy program „Życie od kuchni”.

Iza Kała: stand-uperka, performerka, konferansjerka, improwizatorka. Wrocławianka po Łódzkiej Szkole Filmowej, obecnie przeprowadzona z Warszawy do Krakowa. Pomysłodawczyni i producentka „Stand-upowego Dnia Kobiet”. Mówi dużo i szybko – głównie o kobietach, mężczyznach i sprawach z nimi związanych.

 

 

Dzień 2 - Noc Muzeów z Łowcami

 

Noc muzeów to drugi program Łowców, który od 2016 roku z powodzeniem jest grany po całej Polsce. Program jest w pełni interakcyjny i w większości oparty na improwizacji, tak więc to od Ciebie widzu może zależeć, jak się on potoczy.

Oprócz tytułowego skeczu w muzeum, w którym artyści schodzą do publiczności, utrzymują z nią kontakt przez cały czas, zobaczycie między innymi:
– parodię 1 z 10-ciu, znanego teleturnieju, czyli konkurs niewiedzy ogólnej,
– czym jest coaching i szeroko pojęty rozwój osobisty
– czego nie robić, jak nasze prośby zostaną wysłuchane,
– koncert życzeń na 4 mężczyzn i 35 rur

Bilety do nabycia w WOK oraz na stronie bilety.wok.walbrzych.pl

50 zł/40 zł - przedsprzedaż do 28 września 2018

70 zł/60 zł -  od 29 września 2018r.

 

12-13 października 2018


UWAGA! Przy zakupie biletów na dwa dni imprezy, rabat 20 zł

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
pz/inf.prasowa
foto: użyczone

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno