Pomylili aktora z politykiem

Nie wiadomo czy miał to być dowcip czy pracownicy wałbrzyskiego Starostwa Powiatowego kompletnie nie wiedzieli o kim piszą...  ale imię i nazwisko się zgadza.  Sprawa sięga 2005 roku... ale chyba jeszcze nikt się nie zorientował. 

Jaka to różnica czy urzędnicy opublikują na stronie starostwa zdjęcia aktora znanego z filmów "Stawiam na Tolka Banana", "Wakacje z duchami" i  "Podróż za jeden uśmiech" czy zdjęcie byłego posła... przecież imię i nazwisko się zgadza - Henryk Gołębiewski.  Wprawdzie opis dotyczy polityka Henryka Gołębiewskiego, zdjecie to już jednak pogodna twarz Henryka Gołębiewskiego, aktora. 

Jak mówią w wojsku "sztuka to sztuka", więc Gołębiewski to Gołębiewski a mylić się to ludzka rzecz, nawet w samorządzie, więc po co drążyć temat.

Przejdź do strony Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu - kliknij tutajCzas na naszą nową zabawę - znajdź trzy różnice porównując zdjęcia. 
 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com


pos
foto: strona wałbrzyskiego Starostwa Powiatowego

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno