Menu

Konkurs dla poszukiwaczy tajemnic

Wejdź do Zamku Książ w Wałbrzychu bez biletu podczas Dolnośląskiego Festiwalu Tajemnic Wystarczy wziąć udział w konkursie. W tym roku po raz pierwszy w historii każdy będzie miał szansę podzielić się z uczestnikami swoją pasją.

Konkurs dla poszukiwaczy tajemnic
Organizatorzy planują trzy bloki pokazów slajdów o charakterze konkursowym. Każdy, kto eksploruje, bada, zwiedza z tajemnicą, fotografuje, filmuje, kolekcjonuje będize miał możliwość pokazania tego co robi, podczas krótkiego pokazu. Czas żadnego z nich nie może przekroczyć 15 minut. Właśnie ogłaszono nabór do bloku pierwszego, który odbędzie się 11 sierpnia 2018 roku. Jego temat to: skarby - zamki - podziemia. Nagrodą dla autora/autorów najlepszego pokazu w tym bloku będzie weekend w Zamku Książ dla dwóch osób ze zwiedzaniem, także nocnym oraz zestaw tajemniczych książek. Osoba, która zgłosi swoją prezentację otrzymuje na ten dzień dwie bezpłatne wejściówki do zamku. 
 
Zgłoszenia z tytułem prezentacji oraz danymi autora należy wysyłać na adres: organizator@festiwaltajemnic.pl
 
opr.plr
 
 
foto: P.Tokarski
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

festiwal tajemnic  |   ksiąz  |   tajemnice  |   odkrywcy  |   konkurs  |   prezentacja  |   nagrody  |  

History Hiking: Skarb znaleziony w stawie. Depozyt III Rzeszy

Jesień w mojej dzielnicy - finał konkursu plastycznego

Odkrycie na Starym Zdroju. Przedwojenne skrzynie, walizki, książki,...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij