ZDKiUM szuka Mistrza Parkowania

W Zarządzie Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta poszukiwany jest Mistrz Parkowania, który wczoral zatarasował autem przeście z Manhatanu do Bi1. Sprawą zajął się sam zastępca dyrektora ZDKiUM, Bogusław Rogiński, jednak jak sie okazuje, sprawa nie jest taka prosta. 

Wczoraj od naszego czytelnika otrzymaliśmy zdjęcie na którym widać jak auto Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu zatarasowało na Piaskowej Górze przejście z Manhatanu do Bi1.  

Prosiliśmy ZDKiUM o krótki komentarz do sprawy, mały komentarz do zabawnej, niewiele znaczącej sytuacji. jednak jak się okazuje dla ZDKiUM sprawa nie jest taka prosta.  

Wczoraj usłyszeliśmy, że "Mistrz Parkowania" musi zostać znaleziony (tzn. ustalony musi zostać kierowca),  dziś, po kolejnym telefonie do ZDKiUM okazuje się, że sprawa nie jest taka prosta.

- Sprawa wymaga chwili, żeby udzielić komentarza - usłyszesliśmy w sekretariacie ZDKiUM. 

Sympatyczna Pani sekretarka zaproponowała,  że może nas połaczyć z innym działem, ale szybko dodała, że tam nam też nic nie powiedzą w tej sprawie...  Jak widać Bareja wiecznie żywy.  
 

Cały czas czekamy na Wasze zdjecia. jeżeli macie podobne zdjęcia,  zdjęcia "mistrzów parkowania" - wysyłajcie jes do nas na adres: redakcja@walbrzych24.com. 

 
opr. adm
foto: nadesłane przez czytelnika Mirka (dziękujemy)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno