Menu

Wypadek motocyklistów - dwie osoby w szpitalu

Wypadek motocyklistów na Wrocławskiej, dwie osoby trafiły do szpitala. Przyczyną wypadku była prawdopodobnie nadmierna prędkość. Na ulicy Wrocławskiej utworzył się wielki korek. 

Wypadek motocyklistów - dwie osoby w szpitalu

Motocykliści jechali ulicą Wrocławską od Ronda Unii Europejskiej w kierunku miasta. Jak twierdzą świadkowie, jechali z bardzo dużą prędkością. Gdy jeden z nich chciał skręcić w ulicę Zdrojową, drugi najechał na niego i obaj wywrócili się - wynika z relacji świadków. Obaj mężczyźni trafili do szpitala, mają ogólne potłuczenia, jeden i drugi ma złamaną prawą nogę. Policja bada przyczyny wypadku. 

Na ulicy Wrocławskiej utworzył się wielki korek, samochody stoją już przy zjeździe do Zamku Ksiaż w kierunku miasta. 


adm
foto: użyczone

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
 
 
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

glupek (24 lipca 2018 1:02)
Cytuję użytkownika: Poeta
Życzę wam wszystkim zawistnym cwelom palą do lanie żeby następnemu razem w wypadku uczestniczyły wasz matki dzieci oraz wy sami i żebyście pały co najmniej wyładowały na wózkach
ale ty guuuupi jestes :)
Magda (23 lipca 2018 12:45)
Motocyklistę poszkodowanego nie będącym sprawca wypadku prosze o kontakt na adres e-mail:magdalenakowalczyk117@o2.pl
Misiekkk (23 lipca 2018 8:51)
"mają ogólne potłuczenia, jeden i drugi ma złamaną prawą nogę" .... MAJĄ - piszcie matoły poprawnie ... inne błędy aż rażą w oczy ...
DUDUDUDUPA (23 lipca 2018 7:12)
Jeszcze szybciej trzeba było zapie*rdalać i pourywać nogi a nie tylko połamać
knurio (22 lipca 2018 8:38)
Sami najlepsi komentują. ikona Polaków. Ilu z was samochodami miało wypadki gorsze niż ten śmieszny ? No właśnie. Ilu jeździ pijarów na motorach a ilu w autach? I nagle cisza.
knurio (22 lipca 2018 8:38)
Sami najlepsi komentują. ikona Polaków. Ilu z was samochodami miało wypadki gorsze niż ten śmieszny ? No właśnie. Ilu jeździ pijarów na motorach a ilu w autach? I nagle cisza.
Motyka (21 lipca 2018 16:23)
Kiedy Policja zacznie ich ścigać??? Zapraszam wieczorową porą na Piaskową Górę.
Lu1984 (21 lipca 2018 8:22)
Po kombinezonach widać, że zawodowcy:)
Kol (21 lipca 2018 8:13)
Do paki z takim
deal działa deal (20 lipca 2018 23:46)
kulsony zaprute
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   wypadek  |   policja  |   997  |   112  |   motocykliści  |   wypadek na wroclawskiej  |   dwie osoby w szpitalu  |  

Porcelana ''Krzysztof'' do wyburzenia ?

Wziął 3 tys. zł kredytu, teraz grozi mu 8 lat więzienia

Groził ochroniarzowi, że go zabije

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij