Menu

Muzyczny sierpień

Niedawno informowaliśmy o dużych imprezach sportowych, jakie szykują się w sierpniu ale miłośnicy wydarzeń kulturalnych również na brak atrakcji nie powinni narzekać.

Muzyczny sierpień
Na uwagę zasługują przede wszystkim trzy duże wydarzenia muzyczne. Każde z nich skierowane do melomanów o różnych gustach.
 
- Ci, którzy kochają muzykę rockową lub nieco cięższe brzmienia, będą mogli wziąc udział w Metal Mine. To będzie już trzecia edycja naszego wałbrzyskiego festiwalu w Starej Kopalni. Ci, którzy kochają muzykę klasyczną powinni przyjść na Letnią Serenadę w wałbrzyskim rynku. Tematem tegorocznej edycji będą musicale. Miłośnicy muzyki kameralnej na pewno nie przepuszczą okazji by zjawić się na jubileuszowym 15-tym Festiwalu Kameralistyki im. Księżnej Daisy. Enseble niezmiennie od 15 lat gości w Zamku Książ - wymienia asystent prezydenta miasta Wałbrzycha Arkadiusz Grudzień.
 
Spotkania z muzyką kameralną rozpoczynają się 22 sierpnia i potrwają do 3 września. Metal Mine i Letnia Serenada wypenią miasto bogactwem totalnie różnych dźwięków w sobotę 25 sierpnia. Spośród tych wydarzeń tylko Letnia Serenada jest bezpłatna, na pozostałe należy zaopatrzyć się w bilety i lepiej zrobić to jak najszybciej, ponieważ miejsca mogą się prędko wyczerpać.
 
 
 
plr
foto: archiwum
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

koncerty  |   metal mine  |   letnia serenada  |   enseble  |   muzyka  |  

Lecę Balonem - trzeci singiel Nullizmatyka z albumu ''Zabójca...

Pełna sala na koncercie Słonia w Świdnicy [FOTO]

Raper Sobota zagra w Szczawnie-Zdroju dla chorej Gabrysi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij