Pomóż poszkodowanym w katastrofie w Świebodzicach
Trwa zbiórka pieniędzy dla poszkodowanych w katastrofie budowlanej w Świebodzicach. W tej chwili stan konta to już blisko 80 tysięcy złotych.
 
 
 
Zbiórkę z udziałem takich osób, jak m. in. Zofia Czerwińska czy Katarzyna Cerekwicka, zorganizował na portalu pomagam.pl Damian Maliszewski, publicysta i piosenkarz. Dzięki jego akcji zebrano ponad 23.000 zł.

-  Jak zawsze przy akcjach charytatywnych mogłem liczyć na wsparcie swoich znajomych i fanów, których mam na Facebooku – mówi Damian Maliszewski.
 
Zbiórkę bez zastanowienia wsparli inni artyści, Andrzej Piasek Piaseczny, Katarzyna Cerekwicka, Majka Jeżowska, Ryszard Rembiszewski i Zofia Czerwińska. 
 
- Akcja była spontaniczna i nie udałaby się, gdyby nie ogromne wsparcie internautów z Polski i zza granicy – dodaje Maliszewski. 
 
Wśród darczyńców są także zakłady pracy i osoby prywatne ze Świebodzic i całej Polski, a także znani artyści. Wpłat będzie można dokonywać do końca kwietnia. Później zgromadzone na koncie środki zostaną przeznaczone na pomoc ofiarom tragedii z 8 kwietnia.  

kama
foto: K. Żarkowski
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno