Zakończył się drugi dzień testów gimnazjalnych

Zakończył się drugi dzień testów gimnazjalnych. Uczniowie tym razem zmagali się z częścią matematyczno-przyrodniczą, jak sami mówią najwięcej problemów przysporzyła im biologia.

Wyświetl galerię 1/15
Oprócz biologii uczniowie sprawdzili swoją wiedzę z chemii, fizyki, geografii i matematyki. Na rozwiązanie testów uczniowie mieli 60 minut. 
 
- Wczoraj zdecydowanie lepiej mi poszło. Jestem lepszy z przedmiotów ścisłych, więc myślę że matematyka mi pójdzie lepiej. W porównaniu z poprzednimi testami, przyroda nie była taka ciężka. - mówi gimnazjalista Kacper. Głównie problemy z biologią, można było znaleźć zadania podchwytliwe. Zadanie bodajże ósme było zadaniem z tzw. „kaktusikiem”. - dodaje gimnazjalista, Radosław. 
 
 
- Niektóre zadania były banalne, ale na niektórych trzeba było się skupić. Dużo było obliczeń , gdzie nie było kalkulatorów więc trzeba było liczyć pisemnie. Biologia była trudniejsza niż w poprzednich latach. - mówią gimnazjalistki, Abi, Sara, Karolina i Maja. 
 
- Dla mnie chyba chemia była najtrudniejsza i biologia. Nie jestem zbyt dobra z biologii, więc może była łatwa. - mówią gimnazjalistki, Julia i Nikola.
 
W piątek ostatni dzień egzaminów, gimnazjaliści sprawdzą swoją wiedzę z języka obcego. 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
pm
foto: K.Żarkowski

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno