Menu

Stłuczka na Armii Krajowej - UWAGA KOREK !!!!

Stłuczka na światłach na Armii Krajowej (przed Dworcem Wałbrzych Miasto jadąc w stronę centrum). Na szczęście nikomu nic się nie stało, na Armii Krajowej utworzył się spory korek. 

Stłuczka na Armii Krajowej - UWAGA KOREK !!!!
Tym razem na szczęście nikomu nic się nie stało. 20-letni kierowca dostawczego Iveco dojeżdzając do skrzyżowania uderzył w tył prowadzonej przez 43-latka Hondy. Prawdopodobnie  kierowca Iveco myślał, że Honda przejedzie przez skrzyżowanie, jednak gdy zielone światło zmieniło się na żółte, kierowca Hony zaczął hamować i doszło do zderzenia. Kierowca Iveco, który najechał na tył Hondy,  został ukarany mandatem (250 zł). 

Na miejscu jest straż pożarna, z samochodów po zderzeniu wylały się płyny eksloatacyjne (płyn chłodniczy i olej). 

Na Armii Krajowej w stronę centrum miasta tworzy się spory korek. 
opr. adm
foto: użyczone
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com.
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

ja (3 sierpnia 2018 8:03)
Tak właśnie jeżdżą młodzi kierowcy,nie patrzą na nic byle jechać do przodu i szybko bo to przecież frajda...

Dodaj komentarz

Armii Krajowej  |   Wałbrzych  |   stłuczka  |   policja  |   997  |  

Chcieli go ukarać - pobili go, rozebrali i zostawili na mrozie

Tak będzie wyglądało Osiedle przy ul. Piasta w Wałbrzychu

Wypadek na Podgórzu, jedna osoba w szpitalu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij