Parking przy Rycerskiej powiększy się

Parking przy ul. Rycerskiej w Śródmieściu powiększy się. Jest to jedno z najbardziej obleganych  przez kierowców miejsc w Wałbrzychu  i często występują tu problemy ze znalezieniem miejsca parkingowego. 

Parking ma powiększyć się dzięki wyburzeniu budynków znajdujących się w pobliżu. 
 
- Choć w najbliższych miesiącach otworzymy bezpłatny parking przy ul. Przemysłowej w ramach projektu dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej, to na ulicy Rycerskiej jest tak duże zapotrzebowanie i tak duża rotacja, że już od roku planujemy poszerzenie, po wyburzeniu budynków gospodarczych (byłych garaży pomiędzy ulicą Limanowskiego, a ulicą Rycerską). - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej. 
 
Parking ma powstać na wiosnę przyszłego roku. Jego projekt ma być konsultowany razem z mieszkańcami. Oprócz parkingu przewiduje się plac zabaw dla dzieci i przestrzeń z zielenią, gdzie mieszkańcy będą mogli odpocząć. 
 
red
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno