Menu

Piotrowska ósma na AMŚ

Kolarka z Wałbrzycha zajęła wysokie, ósme miejsce na Akademickich Mistrzostwach Świata w Kolarstwie Górskim.

Piotrowska ósma na AMŚ
Mistrzostwa odbyły się w Portugalskiej miejscowości Braga. Patrycja jak sama przyznaje pogoda bardzo dopisała, było 36 stopni w cieniu. Już po starcie czołówka narzuciła mocne tempo, utworzyły się grupki, ale wyścig trwał i wszystko było do „zrobienia”, niestety na pierwszej rundzie na jednej z przeszkód Patrycji zeszło powietrze z koła, co spowodowało spadek kilka pozycji i odjazd czołówki. Jednak nasza Wałbrzyszanka do końca dzielnie walczyła i ostatecznie zdobyła 8 miejsce. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
 
 
 
opr. plr
foto: użyczone
 

Komentarze

Dramat (12 sierpnia 2018 21:01)
Dział sportowy zszedłnu Was na psy. Tragiczni jesteście ostatnio, szkoda tu nawet wchodzic... DRAMAT!!!

Dodaj komentarz

Piotrowska  |   kolarstwo  |   górskie  |   akademickie  |   mistrzostwa świata  |  

Polska - Meksyk na Mistrzostwach Świata. Kto wygra mecz?

''Czepkowanie'' pielęgniarek w Państwowej Uczelni Angelusa Silesiusa

Polanica-Zdrój stanie się stolicą Cross Country w Polsce

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij