Menu

PSL w trosce o konduktorów

Zarząd Powiatowy PSL martwi się o warunki pracy konduktorów wałbrzyskiej komunikacji miejskiej. W odpowiedzi na apel polityków Państwowa Inspekcja Pracy wszczęła kontrolę by sprawdzić czy w czasie upałów kontrolerzy mają zapewnione dogodne warunki.

PSL w trosce o konduktorów
W piśmie skierowanym do Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania miasta oraz do Państwowej Inspekcji Pracy czytamy:
 
 
W odpowiedzi na te doniesienia Państwowa Inspekcja Pracy zapowiedziała kontrolę i przyjrzenie się funkcjonowania komunikacji miejskiej pod kątem przepisów BHP. Z naszych informacji wynika, że kontrola jest w toku a jej wyniki poznamy najwcześniej za około tydzień.
 
 
plr
foto: archiwum
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Zieloni precz (13 sierpnia 2018 22:00)
Widzę ze PSL chce wspierać tych łachudrów „stówy” pieprzone, to super poparcie dla zielonych - kto nie lubi konduktorów ręka w górę
Anonimowy (12 sierpnia 2018 21:27)
Klimatyzacja w autobusach też by się przydała
Bohun (12 sierpnia 2018 10:53)
Cytuję użytkownika: Gwiazda
Tak, dostają butelkę wody w dodatku gazowanej,ktorą muszą sobie wziąsć z miejsc,ktore nie są na ich trasie...Tam jest wiele do kontroli od lat.Aletam się nic nie zmienia i nie zmieni.Podejrzewam,ze konduktorzy odejda do lamusa wraz z prezydentem.
Który prezydent odejdzie do lamusa...? bo chyba nie obecny ;) Czuję tu jakąś kiepską antykampanię przedwyborczą.
Gwiazda (12 sierpnia 2018 10:41)
Tak, dostają butelkę wody w dodatku gazowanej,ktorą muszą sobie wziąsć z miejsc,ktore nie są na ich trasie...Tam jest wiele do kontroli od lat.Aletam się nic nie zmienia i nie zmieni.Podejrzewam,ze konduktorzy odejda do lamusa wraz z prezydentem.
Mira (12 sierpnia 2018 7:40)
Rodzina pracuje to się interesuje czy bratowej nie za cięzko
wybory z obory (11 sierpnia 2018 12:45)
O ho oznacza że zbliżają się wybory.

Dodaj komentarz

autobus  |   kontroler  |   konduktor  |   psl  |   lato  |   upał  |   woda  |   toaleta  |   inspekcja pracy  |  

O krok od tragedii. Autokar z dziećmi wjechał do rowu

Polowali na duże pojazdy

Nieszczęśliwa doba dla autobusów

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij