Roman Szełemej będzie kandydować niezależnie

Roman Szełemej zadeklarował start w wyborach na prezydenta Wałbrzycha. Wystartuje niezależnie z listy swojego komitetu wyborczego.

Roman Szełemej podczas spotkania z mieszkańcami ogłosił swój program wyborczy. Jest to tzw. „Szóstka Szełemeja” czyli 6 punktów, które mają być zrealizowane w 5 lat. Jest to budowa mieszkań (Szełemej zapowiedział budowę tysiąca), czysty i zielony Wałbrzych. Wałbrzych stolicą Sudetów, Ucz się, żyj i pracuj w Wałbrzychu i Wałbrzych na nowej drodze (budowa dróg).

 

- Ostatnie lata to wspólna, ciężka praca dla naszego Miasta. Praca, która jest skuteczna i przynosi widoczne efekty. Wałbrzych jest dziś innym miastem niż kilka lat temu - rozwija się szybko, pięknieje, przyciąga nowych mieszkańców. Ale wiele jeszcze przed nami. Chciałbym nadać naszemu miastu nową energię i siłę tak, aby za 5 lat Wałbrzych był najlepszym miastem do życia w Polsce, stolicą Sudetów, powodem do dumy jego mieszkańców. Będziemy kontynuować dobre projekty, wprowadzimy wiele nowych rozwiązań przyjaznych dla mieszkańców - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

 

Prezydent zaprosił do współpracy wszystkie środowiska, którym zależy na ich małej ojczyźnie, Wałbrzychu.

 

red

foto:WTV

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno