Wałbrzych w Internecie - dyskusja w B-10 City Lab

City Lab, na otwarciu, którego niedawno gościliśmy to nie tylko miejsce, gdzie można pracować nad aplikacjami czy budować drewniane konstrukcje. To także miejsce spotkań i debat. Najbliższa dotyczyć będzie wizerunku naszego miasta w Internecie.

To, że wizerunek naszego miasta się zmienia jest faktem. Spora w tym rola najpotężniejszego narzędzia do komunikacji, jakie wymyślił człowiek - Internetu, gdzie informacje rozchodzą się z prędkością światła. Jak widzą Wałbrzych jego mieszkańcy, a jak postrzegają ludzie z daleka? Co można zrobić by ostatecznie przestano kojarzyć nasze miasto z brudem kopalń, których już dawno tu nie ma? Tematów do rozmów na pewno nie braknie a przyjść może każdy, kto chciałby podyskutować lub tylko posłuchać o czym mówić będą inni. Drzwi B-10 City Lab są zawsze szeroko otwarte.
 
Organizatorzy spotkania zachęcają do przyjścia tymi słowami:
 
Mówimy o Wałbrzychu w internecie. Pokazujemy zdjęcia, przytaczamy zasłyszane cytaty. Komentujemy zdarzenia lub ich brak. 
 
Spotkajmy się, żeby porozmawiać o tym, jak mówimy o Wałbrzychu i o tym, co z tego wynika dla tych, którzy to słyszą, widzą, odbierają.
 
Z tego spotkania może wyniknąć:
- rozmowa ludzi, którzy mówią o Wałbrzychu, ale jeszcze nie rozmawiali ze sobą,
- temat warsztatów, szkoleń, prelekcji z korzystania z social mediów, wordpressa, bloggera i innych.
 
Spotkanie odbędzie się w B-10 City Lab w Starej Kopalni 21. sierpnia o godzinie 19:00.
 
plr
foto: pixabay
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno