Waryńskiego do remontu

W pierwszej połowie września rozpocznie się remont fragmentu ulicy Waryńskiego w Świdnicy. Przebudowany zostanie odcinek drogi od budynku nr 33 do 45.


 

O tym, że droga wygląda jak szwajcarski ser mieszkańcy wielokrotnie informowali władze miasta i w końcu doczekają się remontu.  Usunięty zostanie stary asfalt, rozebrane zostaną krawęzniki  oraz chodnik od strony ulicy Dąbrowskiego.  Roboty budowlane będą obejmować wykonanie nowych studzienek deszczowych w celu odwodnienia jezdni oraz zatoki postojowej. Wykonany zostanie nowy chodnik z kostki betonowej, krawężniki oraz położony zostanie nowy asfalt. 
 

- To kolejny odcinek jezdni w mieście, który wymagał pilnego remontu. Mieszkańcy ulicy Waryńskiego sygnalizowali nam zły stan nawierzchni drogi i chodników, co przyspieszyło nasze działania – mówi prezydent Świdnicy, Beata Moskal-Słaniewska.

Wartość prac to niespełna 460 tysiecy złotych,  zakończenie remontu planowane jest  na koniec roku, nowy asfalt ma zostać położony  do końca października. 

opr. adm
foto: użyczone


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com


 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno