ZUS organizuje szkolenia dla lekarzy

Tylko do końca listopada można wystawiać zwolnienia lekarskie na papierze. Od 1 grudnia ZUS będzie honorował tylko zwolnienia wystawione elektronicznie. Jeżeli jeszcze nie wiesz, czym jest eZLA i jak je wypisywać - przyjdź na bezpłatne szkolenie organizowane przez ZUS.

 
Zwolnienia papierowe ostatecznie znikną 1 grudnia. Od tego momentu będą wystawiane wyłącznie zwolnienia elektroniczne. 
 
- My jeszcze dzisiaj mamy na to czas i wolne terminy, ale im bliżej grudnia tym będzie trudniej gdyż zrobi się tłok i zapełnią kalendarze naszych ekspertów – przestrzega Iwona Kowalska rzecznik prasowy ZUS na Dolnym Śląsku. 
 
ZUS zaprasza na szkolenie, które odbędzie się we wrześniu we Wrocławiu. Tematem będzie obsługa elektronicznych zwolnień lekarskich e-ZLA. W czasie szkolenia w ZUS uczestnicy będą mogli założyć indywidualne konto niezbędne do wystawiania zwolnień przez internet. 
 
Wszystkie spotkania są bezpłatne ale na organizowane przez ZUS szkolenia obowiązują zapisy pod numerem telefonu we Wrocławiu 71 36 06 377 w godzinach 13.00 – 15.00. 
 
Najbliższe szkolenie we Wrocławiu odbędzie się 26 września:
w Oddziale ZUS we Wrocławiu, ul. Pretficza 11 Wrocław, sala 239, I piętro.
Termin: 26.09.2018 r. w godz. 12.00 - 14.00.
 
Istnieje też możliwość umówienia się na szkolenie indywidualne.
Wystarczy skontaktować się z pracownikami ZUS i uzgodnić termin wizyty.  Warto przygotować wcześniej NIP firmy, dane kontaktowe i informację o ilości pracowników chętnych do założenia profilu. 
 
red
foto:walbrzych24.com
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno