Tańsza wymiana pieca

Ruszył kolejny nabór wniosków na dofinansowanie związane z wymianą starego pieca węglowego na przyjazną instalację opartą na ekologicznych źródłach ciepła. Kwota przeznaczona na dofinansowanie zadania wynosi 300 tys zł

 

W sierpniu w Boguszowie-Gorcach zakończono pierwszy nabór  Chętnych do otrzymania dotacji było wielu, z początkiem września ruszył kolejny nabór.

Pierwsze osoby, które uzyskały najwięcej punktów w pierwszym naborze, podpisują już umowy na podstawie których uzyskają wsparcie finansowe.  W okresie od 15 lipca do 17 sierpnia br. mieszkańcy złożyli aż 165 wniosków, z których 100 zostało zakwalifikowanych do dofinansowania. 43 wnioski trafiły na listę rezerwową. Kwota, którą Gmina przeznaczyła na dofinansowanie zadania w ramach pierwszego naboru to aż 700 tys. zł. 

Drugi nabór wniosków rozpoczął się 31 sierpnia i potrwa do 20 września. Tym razem kwota przeznaczona na dofinansowanie zadania wynosi 300 tys zł. Zapraszamy do składania wniosków w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Boguszowie-Gorcach przy Placu Odrodzenia 1.

opr. adm
foto: użyczone


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno