Pijana, bez prawa jazdy uderzyła autem w budynek

Nie miała prawa jazdy, była pijana i uderzyła samochodem w budynek.  27-latka z Boguszowa Gorc może spędzić teraz w więzieniu nawet dwa lata. 

 

Wszystko wydarzyło się w Boguszowie Gorcach przy ulicy Sienkiewicza. 27-latka uderzyła samochodem w budynek mieszkalny. Gdy na miejsce przyjechali policjanci, kobieta odmówiła badania alkomatem, przyznała jednak, że wypiła kilka piw i była pod wpływem alkoholu. 27-latce pobrana została krew, na wyniki badania będziemy musieli jednak poczekać. Kobieta nie miała tez prawa jazdy. 

Na szczęście 27-latce nic się nie stało, nie było też potrzeby ewakuacji mieszkańców budynku w który uderzyła samochodem.  Rozbite auto zostało zabezpieczone na parkingu strzeżonym, kobiecie grozi do 2 lat więzienia i wysoka grzywna. 
 
Wałbrzyscy policjanci przypominają:  Jeżeli wiedzą Państwo, że osoba chce jechać pojazdem, a wcześniej spożywała alkohol, uniemożliwimy jej to. Należy także powiadomić dyżurnego najbliższej jednostki Policji pod numerem alarmowym 997, który wyśle na miejsce zdarzenia patrol. Bardzo ważny jest brak społecznego przyzwolenia na tego typu zachowania, które w ostateczności mogą zakończyć się poważnym wypadkiem drogowym.

adm
foto: pixabay


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 

 

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno