Jedlina polubiła e-rowery

Ponad 160 wypożyczeń i przeszło 10 000 przejechanych kilometrów w ciągu 5 miesięcy – mieszkańcy Jedliny-Zdroju chętnie korzystają z darmowej wypożyczalni rowerów z napędem elektrycznym.

Od 21 marca br. w Urzędzie Miasta funkcjonuje wypożyczalnia rowerów z napędem elektrycznym. Do dyspozycji mieszkańców jest sześć darmowych, nowoczesnych rowerów. Aby wypożyczyć pojazd należy mieć ukończone 18 lat, przedstawić aktualny dokument tożsamości ze zdjęciem, z którego pracownik wypożyczalni spisze dane i podpisać umowę wypożyczenia.

Wypożyczalnia czynna jest w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach 8.30-15.00, a we wtorki i piątki w godzinach 8.30-13.30. W tygodniu rowery wypożyczane są na jedną dobę. Istnieje też możliwość wypożyczenia roweru na cały weekend i właśnie weekendowe wypożyczanie rowerów cieszy się największym zainteresowaniem. Rower można zarezerwować telefonicznie po numerem: 74 845 52 15 wew. 10, lub osobiście w Biurze Obsługi Klienta.

Dla miłośników jazdy na elektrycznych rowerach został zorganizowany konkurs „Wycieczka rowerem elektrycznym" z atrakcyjnymi nagrodami. Aby wziąć udział w konkursie należało wypożyczyć rower, przejechać się nim na wycieczkę, opisać swoje wrażenia i przesłać relację wraz ze zdjęciami do Urzędu Miasta. Laureatami konkursu zostali Maciej Rymarz i Kacper Patejuk, którzy odebrali nagrody podczas tegorocznej edycji Dni Jedliny-Zdroju.
 

opr.plr

foto: użyczone / UM w Jedlinie Zdróju

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno