Burmistrz Fedoruk prostuje

Na prośbę burmistrza Szczawna-Zdroju Marka Fedoruka prostujemy jego wypowiedź dotyczącą wójta Czarnego Boru, Adama Góreckiego. Marek Fedoruk twierdził, że Adam Górecki będzie w nadchodzących wyborach startował z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Tymczasem to nieprawda.

Marek Fedoruk w rozmowie z naszymi dziennikarzami powiedział, że wójt Czarnego Boru, Adam Górecki będzie w nadchodzących wyborach startował jako kandydat Prawa i Sprawiedliwości. Fedoruk najwyraźniej podał niesprawdzone informacje, bo dziś prosi o sprostowanie.
 
Rozmowa naszych dziennikarzy z Markiem Fedorukiem dotyczyła jego obecności na spotkaniu z premierem Mateuszem Morawieckim. Fedoruk zaprzeczył, że poszedł na spotkanie bo sympatyzuje z PiS, stwierdził jednak, że wójt Górecki jest kandydatem tej partii. Teraz wycofuje się z tego.
 
- Pan Adam Górecki powiedział mi, że startuje ze swojego komitetu. Zmyliło mnie to, że podczas konferencji pan wójt wyszedł na scenę w momencie, gdy prowadzący poprosił, żeby kandydaci wyszli na scenę. Ja to zinterpretowałem tak, że on jest kandydatem Prawa i Sprawiedliwości – tłumaczy burmistrz Szczawna-Zdroju Marek Fedoruk.
 
red
foto: WTV
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno