Menu

Nielegalny tytoń i papierosy w mieszkaniu 64-latka

Papierosy i krajankę tytoniową bez polskich znaków akcyzy znaleźli wałbrzyscy policjanci w trakcie przeszukania mieszkania 64-letniego mężczyzny. Wałbrzyszanin usłyszał już zarzut nielegalnego handlu wyrobami tytoniowymi bez wymaganej akcyzy.

Nielegalny tytoń i papierosy w mieszkaniu 64-latka
 
Papierosy i krajankę tytoniową bez polskich znaków akcyzy znaleźli policjanci przy ul. Namysłowskiego w Wałbrzychu. Funkcjonariusze zabezpieczyli kilkaset sztuk własnoręcznie zrobionych papierosów oraz 25 kilogramów krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy.
 
 
Wartość zabezpieczonego towaru to ponad 2,5 tysiąca złotych. Straty Skarbu Państwa z tytułu nieopłaconego podatku oszacowano na ponad 25 tysięcy złotych. Zgodnie z kodeksem karnym skarbowym zatrzymanemu mężczyźnie grozi teraz wysoka grzywna.
 
red
 
 
foto:KMP w Wałbrzychu
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Ja (14 września 2018 13:02)
Śmieszni oni są dziadziusia złapali i się pokazują ciekawe za co k***a dziadek zapłaci tak ogromną grzywnę pajace dorabiał sobie bo pewnie mu z ręty nie wystarczało teraz to tą grzywną zniszczą
Waylander (13 września 2018 14:06)
Towar wart 2,5tys a strata Skarbu Panstwa to 25 tys i kto tu jest zlodziejem???
Walbrzyszanin (13 września 2018 12:51)
Skad oni bioro te ceny hahahha 25 tysi dobre

Dodaj komentarz

tytoń  |   akcyza  |   papierosy  |   policja  |  

Małżeństwo regularnie okradało wałbrzyski market

To oni są poszukiwani przez policję

Pijany rajd: 42-latek uszkodził 4 samochody. Miał ponad 3 promile

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij