Menu

Gość Dnia - Mirosław Lubiński

- Każde ręce na pokład się liczą, bylebyśmy pracowali dla dobra regionu - mówi lider listy PSL do sejmiku województwa dolnośląskiego, Mirosław Lubiński. Między innymi o tym, jak ocenia wałbrzyską lewicę i dlaczego nie współpracuje już w SLD, rozmawiamy w dzisiejszym Gościu Dnia.

Gość Dnia - Mirosław Lubiński

Komentarze

twoja stara (12 września 2018 21:47)
znowu ta morda rozplaktowana po mieście
fan (12 września 2018 21:43)
bój się Boga Lubiński,co Ty wyprawiasz,taki wstyd dla lewicy
Kazik (12 września 2018 21:30)
Niech się Pan weźmie za nzoz "Krzysztof " bo to co tam sie dzieje to nieporozumienie,a jak tym nie potrafi zarządzać to ... nic dobrego nie wróży
Roman z pogranicza miasta i wsi (12 września 2018 21:15)
Panie Doktorze ma Pan na pewno nasz głos!
... (12 września 2018 20:24)
Powodzenia Panie doktorze. Takich ludzi potrzeba jak najwięcej
pierogofil (12 września 2018 19:55)
medice, cura te ipsum, a najlepiej na glowe. mirek jest ogolnie fajny i porzadny, ale po h*j pcha sie w te wybory. to jest taki polityczny,pechowy zywy trup, co sie dotknie to sp******i. przeciez ten czlowiek ani razu nic nie wygral poza tym sezonowym senatorowaniem z przypadku. chlopie daj se spokoj, szkoda czasu i pieniedzy, coraz starszy jestes, lecz, zarabiaj szmal i chodz na dupy skoro juz mozesz i jeszcze mozesz

Dodaj komentarz

PSL  |   SLD  |   lewica  |   wybory  |   Mirosław Lubiński  |   sejmik  |   Dolny Śląsk  |   Roman Szełemej  |   gość dnia  |   telewizja wałbrzych  |  

Sprowadzić fundusze z KPO i przywrócić autonomię samorządów

Gość Dnia - Krzysztof Śmiszek

Gość Dnia - Patryk Wild

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij