Drużyna Szełemeja - Piaskowa Góra potrzebuje lekarza

Drużyna Szełemeja ponownie pojawiła się na Piaskowej Górze. Mieszkańcy mogli poznać kandydatów z komitetu prezydenta a także opowiedzieć o swoich problemach, które na ogół miały charakter... medyczny.

Wyświetl galerię 1/6
Nie bez powodu od wielu lat mówi się, że Piaskowa Góra jest rzeczywistym centrum Wałbrzycha, ponieważ mieszka tu większość ludności naszego miasta i poza urzędami dzielnica ta ma wszystko, czego na co dzień potrzebują mieszkańcy. Ma też jednak swoje problemy, które na ogół wynikają z gęstej zabudowy i są domeną większości podobnych osiedli w Polsce.
 
- Gdybym zderzył te uwagi i refleksje, z którymi przychodzą mieszkańcy Podzamcza i Piaskowej Góry z tym,  z czym przychodzą mieszkańcy Sobięcina, Podgórza czy Śródmieścia to pewnie by się okazało, że żyjemy w trochę innych okolicznościach. Sztuka polega na stopniowym spełnieniu większości a docelowo wszystkich oczekiwań. Na Piaskowej Górze dominują jak zawsze miejsca parkingowe, prośby o remont Parku Sybiraków czy stadionu im. Kusocińskiego - mówi Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.
 
 
Drużyna Szełemeja obiecuje mieszkańcom dalsze remonty i kolejne inwestycje, których w ostatnich latach w tej części miasta nie brakowało.
 
- Dokończenie remontu głównych ulic na przykład Dunikowskiego, Tysiąclecia, Piętnastolecia, także mniejsze ulice osiedlowe, dokończenie Nałkowskiej. Chcemy wyremontować park i stadion. Biblioteka jest już nowa, rozpoczął się proces modernizowania sali kinowej na potrzeby WOK-u. Ta dzielnica została mądrze skonstruowana przed wielu laty. Jest prawie niezależna w sensie usług komunalnych ale może być jeszcze lepsza, choć już jest niezłym miejscem do życia. Chyba mieszkańcy też tak oceniają ponieważ w większości przyszli z interwencjami związanymi z moim zasadniczym życiem zawodowym czyli medycyną - twierdzi Szełemej.
 
 
Przypominamy, że o mandaty radnych w okręgu nr 2 (Piaskowa Góra i Szczawienko) z Komitetu Romana Szełemeja starać się będą: Alina Szełemej, Andrzej Mielczarek, Mariusz Kalinowski, Tadeusz Mazurkiewicz, Elżbieta Wysowska, Dagmara Raszka oraz Michael Liguz.
 
 
plr
foto: P.Tokarski
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno