Podziemia Zamku Książ - znamy ceny biletów

Długo oczekiwane otwarcie podziemi Zamku Książ zbliża się wielkimi krokami. Już teraz można zapoznać się z ceną biletów, które umożliwią eksplorację jednej z największych atrakcji zamku.

- Otwarcie wałbrzyskich podziemi zbliża się wielkimi krokami, powinniśmy być gotowi w połowie października. Dokładna data powinna być podana niebawem, ale znamy ceny biletów. Bilet normalny, uwzględniający zwiedzanie zamku z przewodnikiem i książańskimi podziemiami to 49zł, bilet ulgowy 39 zł. W przypadku zwiedzania zamku bez przewodnika (z uwzględnieniem podziemi) będzie to 45 zł, w przypadku biletu ulgowego 35zł. Jeśli ktoś będzie chciał zwiedzić jedynie książańskie podziemia z przewodnikiem, to bilet kosztował będzie 29 zł, a ulgowy 24 zł. - mówi Mateusz Mykytyszyn z Zamku Książ. 
 
Obsługa zamku radzi zrezygnować ze zwiedzania podziemi osobom, które cierpią na choroby układu krążenia, klaustrofobię. Osoby, które mimo to podejmą się zwiedzania, robią to na własną odpowiedzialność. 
 
Bilety będą dostępne zarówno online na stronie Zamku Książ, jak i stacjonarnie w kasach. 
 
red
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno