Sukcesy tenisistek WKT "Atri" Wałbrzych
Zaledwie kilka miesięcy temu Wałbrzyski Klub Tenisowy "Atri" rozpoczął pracę z grupą młodych zawodniczek, a już się pojawiły pierwsze sukcesy podopiecznych Daniela Szurmy. Mowa o wojewódzkich oraz ogólnopolskich występach Korneli Ejsmont oraz Julii Hoffmann.
Przegląd wiadomości związanych ze startami młodych tenisistek z Parku Sobieskiego rozpoczynamy od "Koko" Ejsmont, która w połowie września wygrała w Lądku-Zdroju Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny kadetów pokonując w finale 6:0, 6:0 Natalię Niemiec z ST As Polanica-Zdrój. O dominacji wałbrzyszanki najlepiej świadczy fakt, iż w całym turnieju Kornelia przegrała 3 gemy.

Wcześniejsze wyniki Ejsmont również zasługują na podkreślenie. W okresie od czerwca do września podopieczna trenera Szurmy rywalizowała w ogólnopolskich turniejach kwalifikacyjnych w kategorii młodzik (OTK Chorzów, OTK Bytom, OTK o Puchar Dyrektora SSP nr 72 we Wrocławiu), w których regularnie osiągała ćwierćfinały. Ponadto zajęła 3. miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików we Wrocławiu odprawiając w 1/8 finału rozstawioną z numerem 3 Polę Langiewicz.

Powody do radości ma również druga z naszych - Julia Hoffmann. W czerwcu i sierpniu Julia wywalczyła 3. pozycję w WTK Audi Kids Cup Series Lubin, a w zawodach "O Puchar Burmistrza Dusznik-Zdroju" zajęła miejsce na najniższym stopniu podium w grze pojedynczej. Dodatkowo, grając w parze z Polą Rosiak nie miała sobie równych w zmaganiach deblistów.

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com